ÚvodČlánkyDiskusné fórumGalériaMapa Členov
24. November 2020 10:15
M
e
n
u
P
r
i
h
l
á
s
e
n
i
e
Meno (nick)

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového hesla kliknite práve sem.
I
n
f
o
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 2,897
Najnovší člen: Maro1990
Č
l
á
n
k
y
Ako na dobrý zvuk..?
História II
História
Rady pri výbere pred...
Náhrada originál ter...
A
n
k
e
t
a
Páčilo sa Vám na FBBK Session 2011?

Áno

Nie

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.
S
t
a
t
s
TOPlist
R
e
k
l
a
m
a
Máte záujem o komerčnú reklamu na našich stránkach?

Kontaktujte nás: Hicotech

Predslov
     Takže v prvom rade, ako na každý úvod, vás chceme privítať na našej klubovej stránke, ktorá je určená pre ľudí s krvnou skupinou "FIAT", ale hlavne pre nadšencov modelov BRAVO a BRAVA. Týmto však nechceme povedať, že iní sem nemôžu. Ľudia, ktorým je blízka vôňa benzínu a svoje auto nepoužívajú len na cestu do práce a radi sa ním aj popýšia, sú u nás vždy vítaní. Tato stránka pre nás "nadšencov" znamená dosť veľa a nejednému z nás by určite chýbala, pretože sa tu schádza partia ľudí, ktorí si majú čo povedať (napísať). Na záver by som chcel len také malé upozornenie POZOR JE NÁVYKOVÁ

Shreder66 - Boss Klubu  

Úvod

Od nálepky ku klubu
Všetko sa to začalo jedného krásneho dňa, kedy si Pietro kúpil Fiat Bravo a na svojej stránke karnet.sk založil sekciu fiat.karnet.sk. Táto stránka sa venovala všetkým modelom Fiatov no prevažne Fiatu Bravo a Fiatu Brava. Postupne ako sa stránka rozširovala a pribúdalo nadšencov Fiatu Bravo a Brava skrsol v MareXovej hlave nápad vytvoriť klubovú nálepku. A práve tento nápad predznamenal začiatok novej éry, éry samostatného klubu.

Keďže spraviť klubovú nálepku s adresou fiat.karnet.sk by nebolo dosť výstižné, začalo sa uvažovať nad novou adresou. Padlo viacero návrhov, no ako najvýstižnejší a najvhodnejší sa zdal nápad s adresou fiatbravo-bravaklub.sk. Po vybratí tej správnej adresy nasledovalo zakúpenie a zaplatenie novej domény. Vyzbieralo sa celkom dosť ľudí a tak sa stalo, že klubová doména sa zakúpila a zaplatila. Vďaka Pietrovej pracovnej zaneprázdnenosti nebolo toho, kto by novú stránku spojazdnil. Chalani boli netrpezlivý a tak sa tvorby nového webu ujal HynX a stal sa tak adminom nového klubu. Spojil sa s Pietrom, ktorý vytvoril prvý design webu a o pár dní bola základná štruktúra webu vytvorená.

Na začiatku web fungoval na českom systéme Sunlight CMS no ten sa už čoskoro stal nepostačujúcim a tak stránka prešla prvou väčšou zmenou. Sunlight CMS sa zmenil na PHP-Fusion a web sa začal rapídne rozrastať. Za uplynulý rok pribudlo veľké množstvo článkov, vykonali sa mnohé zmeny v systéme, ktoré síce nevidno, ale prispeli ku kvalite klubu a hlavne, pridalo sa k nám cez 100 nových členov. Druhou veľkou zmenou bola zmena vzhľadu. Pôvodný vzhľad sa k novému systému nehodil a tak Hicotech zamestnal svojho mladšieho brata a ten vytvoril dizajn na ktorý sa práve dívaš. Vo februári 2009 sme mali prvé narodeniny a môžeme s hrdosťou povedať, že máme cez 400 členov, že máme stabilnú základňu, ktorá klub v podstate vedie a že sme zrealizovali už dva celkom úspešné celoslovenské zrazy...

A na záver sa patrí povedať jednu veľkú pravdu. Nikto z nás nebude mať do konca života Bravo, alebo Bravu, no vždy ostaneme priateľmi a to je to, čo robí tento klub klubom.
 
Galéria